Поради лікаря

Warning! For the correct work of the application you need to enable javascript .

У мене виявили астигматизм. Що це і чи потрібні терміново окуляри?

Детально
Астигматизм - це патологія рефракції ока, пов'язана з неправильною формою рогівки або кришталика. У результаті цього порушення людина бачить навколишні предмети викривленими, місцями розмитими, прямі лінії виглядають зігнутими. Можете звернутись за детальною консультацією і підбором окулярів до наших магазинів.

Як захистити очі при роботі за ПК, якщо вони сильно втомлюються?

Детально
Якщо людина тривалий час працює за комп'ютером, це для неї є досить сильним подразником. Просиджування годинами перед монітором призводить до того, що розвивається тимчасова короткозорість, порушується робота м'язів ока, знижується чутливість зору. Крім того, з'являється печіння, почервоніння, відчуття «піску» в очах, болі в області очей і лоба, болі при русі очей. Якщо у Вас болять очі від комп'ютера - пропонуємо виконувати через кожні дві години масаж шиї і гімнастику для очей. Також пропонуємо звернутись за більш детальною консультацією і діагностикою свого зору до лікаря-офтальмолога в будь-якому з наших салонів оптики.

Які лінзи кращі мінеральні чи полімерні і чому?

Детально
За матеріалом виготовлення лінзи діляться на мінеральні (скляні) і полімерні (пластикові). За даними британського союзу офтальмологів, 40% травм ока відбувається через використання в окулярах саме скляних лінз! Головний недолік скла - це його вага. При тривалому носінні таких окулярів на переніссі утворюються ранки, а в наслідку - рубці, від яких важко позбутися. Але при всіх недоліках у мінеральних лінз є і незаперечні достоїнства. Адже скло: має високі і стабільні оптичні властивості; стійке до утворення подряпин у порівнянні з полімерними лінзами. Основним недоліком полімерних лінз є висока абразивність. Такі окуляри вимагають більш уважного ставлення. Лінзи повинні протиратися тільки спеціальною серветкою з мікрофібри, зберігатися у футлярі з м'якою вкладкою. Слід, також, уникати контакту лінз з твердими поверхнями. Але при всій своїй «ніжності» полімерні лінзи значно універсальніші. Полімерна лінза значно легше мінеральної, а значить такі окуляри набагато комфортніше. За цим все більше і більше покупців надають свої переваги полімеру.

Чи можна носити лінзи під час купання або плавання?

Детально
Середовище в басейні та морі повне бактерій та мікроорганізмів, тому відповідь - ні. Плавання у контактних лінзах піддає ваші очі більшому ризику інфекції. Завжди беріть з собою відповідні окуляри для плавання, якщо носите контактні лінзи. Окуляри для плавання не тільки захищають від втрати лінзи під час плавання під водою, але й забезпечують певний захист від такого середовища.